Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Rozewie - Pokoje Gościnne Malta

84-104 Rozewie ul. Jelenia 2

(58) 674-98-03, 601-262-080

Serdecznie zapraszamy na wczasy nad morzem do miejscowości Rozewie. Oferujemy komfortowy wypoczynek nad morzem, z dala od zgiełku miasta. Rozewie to twoje wczasy. Oferujemy pokoje: 1, 2, 3, 4 -osobowe, z łazienkami, z balkonami. Wyposażenie pokoi: TV-SAT, radio, naczynia, czajnik bezprzewodowy, lodówka. Do dyspozycji gości: żelazko, deska do prasowania, lodówka. Dostęp do kuchni całkowicie wyposażonej. Obiekt ogrzewany, ogród wypoczynkowy, plac

Rozewie - Pokoje Gościnne Malta